Hangisi daha iyi: ücretli veya ücretsiz proxy'ler

Ücretli proxy'ler kesinlikle ücretsiz olanlardan daha verimli ve güvenilirdir. Evet, kiralarını ödemeniz gerekiyor, ancak hesaplarınızın bloklardan korunmasını garanti ediyorlar. Müşterileri İnternet'ten otomatik olarak çekmek için yüksek olasılıkla ücretsiz proxy kullanmak, kendinizi yasaktan korumanıza hiçbir şekilde yardımcı olmaz.

Ücretsiz proxyler için neden uzaklara gidemeyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu iki tür sunucunun avantaj ve dezavantajlarının ayrıntılı bir analizi aşağıda sunulmuştur.

Ücretsiz proxy'ler

Ücretsiz proxy'lerin en önemli avantajı, bunları kullanmak için ödeme yapmanız gerekmemesidir.

Ücretsiz proxy'ler neden iyidir:

Ücretsiz proxy'lerin eksileri:

Ücretli proxy'ler

Ücretli vekiller de başka bir hikaye. Ücretli proxy'ler kararlı, güvenilir ve son derece özelleştirilebilir. Arnproxy.com şirketin sunucuları örneğini kullanarak ücretli proxy'lerin avantajlarını ve dezavantajlarını analiz edeceğiz.

Ücretli proxy'lerin artıları:

Ücretli vekillerin eksileri:

Şu anda ArnProxy şirketinden ucuz proxy satın alabilirsiniz .

Sonuçlar: ücretsiz proxy'ler neden tanıtım için uygun değildir?

Ciddi otomatik tanıtım için, ücretsiz proxy'ler kurmak için zaman harcamak hiç mantıklı değil. Bunları kullanmak, proxy sunucusu kullanmamakla eşdeğerdir. Uygun düzeyde anonimlik vermezler, operasyonda kararsızdırlar ve indirme hızı ve sunucu yanıt süresi açısından ücretli proxy'lere çok şey kaybederler.

İnternette projelerin otomatik tanıtımı ile çok daha iyi sonuçlar elde etmek istiyorsanız, ücretli proxy'leri kullanın. ArnProxy'deki probleminizi çözmek için mükemmel sunucuyu seçebilirsiniz. Seçili proxy'yi 24 saat içinde test edebilirsiniz. Beğenmediyseniz - parayı değiştirin veya iade edin.Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.