YouTube büyüme hileleri. Proxy avantajları

Günümüz rekabetinde, organik bir şekilde, büyük bir bütçe olmadan, Youtube'da binlerce izleyici kitlesi oluşturmak neredeyse imkansız. Kanallarını yıllar içinde değil bir ay içinde tanıtmak isteyenler için ne yapmalı (ve bu garanti değil)? YouTube'da popüler olmak, özel hizmetler aracılığıyla aboneler ve izleyiciler için büyüme hacklenmesine yardımcı olacaktır.

YouTube Growth Hack nasıl çalışır?

Daha önce, çoğu insan Growth hacking'i sahte görüntülemeler, aboneliklerdeki botlar vb. Artışla ilişkilendirdi. Bugün, zaman değişti ve sahte değil düzinelerce, hatta yüzlerce gerçek insan size abone olabilir. Çevrimiçi hizmetler ve özel promosyon yazılımları bu konuda size yardımcı olacaktır.

YouTube'da Growth Hacking için modern hizmetler basitçe çalışır:

  1. Sisteme kayıt oluyorsunuz.
  2. Gerekli eylemleri gerçekleştirin: diğer kanallara abone olun, videoyu beğenip beğenmeyin, yorum yapın, vb.
  3. Tamamlanan her işlem için puan kazanırsınız.
  4. Birikmiş puanlar için herhangi bir hizmeti sipariş edersiniz: beğeniler, abonelikler vb.

Kabaca konuşursak, farklı videolara 100 beğeni koyarsınız ve bunun için 100 puan alırsınız. Biriken puanlar, yeni videonuzun altında 100 yorum sipariş etmek için veya örneğin, hizmetin canlı kullanıcılarından kanalınıza 100 abonelik sipariş etmek için harcanabilir.

Hizmet fiyatları, belirlenen fiyat listesine bağlıdır.

Growth Hack - popülerliğin doğal büyümesinin motoru

YouTube'daki büyüme saldırısı, trafiğin organik büyümesi de dahil olmak üzere faydalı olacaktır. Bu video barındırma hizmetinin birçok görüntüleyicisi, daha az popüler videolar yerine zaten popüler olan içeriği tercih etme eğilimindedir. Videodaki görüntülenme sayısı, bir kişinin videonuzu izlemesi veya başka birini tercih etmesini etkileyen temel faktörlerden biridir.

Aynı şey abone sayısı için de geçerli. 1.000.000 takipçisi olan bir blog yazarına ilgi her zaman 1.000 ile bir blog yazarına göre daha fazla olacaktır.

Nasıl büyürsün

YouTube'daki büyüme, kanalınızın aşağıdaki göstergelerini artırmanıza olanak tanır:

Otomatik Büyüme

YouTube'da aktif büyüme korsanlığına kişisel katılım önlenebilir. İnternette, videolarınızı ve hesabınızı otomatik olarak daha popüler hale getirebilecek çok sayıda özel program vardır: Krutube ve diğerleri. İhtiyacınız olan tek şey, tek seferlik bir sistem kurulumu ve sonuçların izlenmesidir.

YouTube'da Growth hacking için neden bir proxy kullanmalıyım?

Bir proxy sunucusu, hesabınızı YouTube'un güvenlik sisteminden korumanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, engellenme riski olmadan otomatik bilgisayar korsanlığı için programları kullanabilirsiniz. Ayrıca, YouTube kanalınıza maksimum koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tanıtım sürecini de hızlandırır.

ArnProxy şirketinden Youtube için güvenilir bir proxy alın .

YouTube'da bilgisayar korsanlığı için ArnProxy proxy'lerini kullanmanız için 5 neden:

ArnProxy'den kiralama proxy'leri için bir istek bırakın ve ödemeden birkaç dakika sonra yeni sunucunuza erişim elde edeceksiniz. Bununla birlikte, YouTube'daki aboneleri ve izleyicileri çekmek daha hızlı ve daha güvenli olacak.

Online oyunlarda SIRALI ve PAYLAŞIMLI proxy kullanmaktan sıkılmadınız mı?
200 Ağ / 450 Alt Ağ seçeneği ile hızlı bir kişisel IP adresi alacaksınız. Sipariş sırasında sizin belirleyeceğiniz Login&Password bilgisi veya IP Yetkilendirmesi ile satın alabilirsiniz. Proxy hizmetinde bir ilktir ve bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Online oyunlar için belirli bir ülkeye ait proxy kullanma zorunluluğunuz yoktur.
Online oyunlarda sadece tek bir ülkeye ait proxy kullanma gibi bir zorunluluk yoktur. Türkiye içerisindeki online oyunlarda sadece Türkiye proxy kullanmanız gerekmiyor. Tüm ülkeler tüm online oyunlar için sorunsuz çalışmaktadır.

Kişisel Socks5 ve HTTPs proxy’lerimiz;
Online oyunlar (Knight Online, Silkroad Online, Metin2, Steamko, Tüm PvP oyunları, WoW, Steam vb. tüm oyunlarda), Arama motorları, sosyal ağlar(Facebook, İnstagram, Youtube, vb.), forumlara toplu mesaj gönderme, reklamlar yerleştirme, birden fazla hesap açmak için idealdir.

Proxy’niz yasaklandıysa veya bazı tür sitelerin, programların, oyunların kullanımı için bölgesel bir engeliniz varsa;
Başka bir ülkeden satın alacağınız Proxy erişmenize olanak sağlayacaktır.

ARNPROXY'de aşağıdaki ülkelere ait Proxy satın alabilirsiniz;
Türkiye, ABD, Kanada, Rusya, Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, Rusya, Ukrayna, İtalya, Kazakistan, Bulgaristan, Letonya, Polonya, Kanada ve diğer birçok ülke.

Gerçekten hızlı proxy satın almak istiyor musunuz?
Kesinlikle,
1 Gb / s hız kanalı, 7/24/365 müşteri ile 200 Ağ / 450 Alt Ağ seçeneği ile hızlı bir kişisel IP adresi alacaksınız.

Sizlere Elit Socks5 & HTTPs proxy'ler sunuyoruz;
Size yüksek anonimlik seviyesi sağlayacak ve tüm kiralama süresi boyunca yalnızca size ait olacak Elit Socks5 & HTTPs Proxyleri sunuyoruz.

Gerçekten ucuz bir proxy satın almak ister misiniz?
Toplu Sipariş veya Uzun süreli kiralama için bir proxy paketi seçmenizi öneririz, örneğin bir yıl boyunca proxy satın alarak -% 60'a kadar tasarruf edersiniz.

Kişisel proxy satın almak için;
PayTR, PayPal, SKrill, VISA / Mastercard, Papara, Havale/EFT aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Proxy kurulumu ilgili sorunlar olduğunda;
Uzmanlarımız mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olacaktır.

% 100 Müşteri memnuniyeti.
Proxylerde oluşacak her türlü teknik sorunda Ücretsiz Değişim yapmaktayız.

 

Neden ARNPROXY den Premium bir proxy satın almalısınız?Copyright © 2020 | ARNPROXY