Hakkımızda

 

Firmamızın ilk temelleri 2013 yılında atılmış olup, 2021 yılından itibaren aktif bir şekilde hizmet vermekteyiz. Görünürde her ne kadar yeni kurulan bir firma olsa da, Proxy alanında ülkemizde ilkleri sunmaya devam ediyoruz ve sektöre oldukça hakimiz.

ARNPROXY Neden Güvenli?
ARNPROXY; tüm işlem, kişisel ve banka bilgilerinizi saklı tutar, hiçbir şekilde üçüncü şahıs veya şirketlerle paylaşmaz. Yapılan her işlemde önceliğimiz güvenliktir.


3D Secure ile 7/24 güvende hissedersiniz. Ayrıca 128Bit SSL sertifikası da bulunmaktadır.

Çeşitli ödeme yöntemleri, kredi kartı ödemeleri taksitli ve banka havalesi gibi ödeme çeşitleri olanağı ile öne çıkan ARNPROXY, güler yüzlü hizmetiyle şu anda bile bilgisayar başında sizleri bekliyor. Misyonumuz; Kullanıcılarımıza ihtiyacı olan Proxy’leri en hızlı ve en iyi fiyat garantisi ile sunmak ve müşterilerimize aldıkları ürünün satış öncesi ve sonrası sağladığımız destek ile en yüksek kalitede hizmet sağlamaktır.


Firma Bilgileri
ARNPROXY SUNUCU HİZMETLERİ
Vergi No: 0780475301
Çiftekavak Mahallesi Asya Sokak
No:14/2 Merkez - RİZE
 
Destek
info@arnproxy.com

ARNPROXY


Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.