IPv6 Proxy


Sitemizde her bir fiyata uygun fiyata bireysel IPv6 proxy'leri satın alabilirsiniz. Sadece uygun tarifeyi seçmek, sipariş vermek ve e-posta adresine gelecek maili beklemek yeterli!
En güvenilir ve kontrol edilen ekipman bile kırılır. Bu nedenle, piyasadaki en iyi fiyat-kalite oranını sunan "Ucuz şeyler alacak kadar zengin değilim!" Klişesini çürütüyoruz.
ARNPROXY dört yıldan fazla bir süredir var, bu da zaman testini geçtiğimiz ve her işletme kaynağının bunu yapamayacağı anlamına geliyor. Çok zaman ve emek harcadıktan sonra bugün Rusya, Ukrayna, ABD, Almanya ve diğer ülkelerin en iyi veri merkezlerinde proxy sunucuları sunmaya hazırız.
Proxy'lerimiz 100 Mbit / sn'ye varan hızlarda HTTP, HTTPS, SOCKS5 protokolleri ile çalışır. 24/7/365 teknik destek, satın aldığınız proxy'yi kurarken veya çalıştırırken karşılaşılan her türlü zorluğu çözmeye yardımcı olacaktır.

IPv6 protokolü - nedir?

IPv6 adresleme protokolü, IPv4 nicel ve işlevsel yeteneklerini tükettiğinde normal IPv4'ün yerini alacak şekilde geliştirilmiştir. Teknik ayrıntılara girmeden, IPv6:

IPv6'yı nasıl ve ne için kullanabilirsiniz?

Öncelikle şunu anlamalısınız: IPv6 tamamen farklı bir adresleme mimarisidir. Bu protokolle çalışan pek çok site yok. Bu nedenle, çalışmalarınıza arama motoru ile başlamalısınız, böylece 502 Bad Gateway hatasıyla sık sık karşılaşmazsınız. Kaynağın bu şekilde geri çağrılması, Web sitesinden istenen bilgilerle birlikte tarayıcının kendisinden veya DNS sunucusundan geçersiz bir yanıt aldığı anlamına gelir.
Neredeyse% 100 şansla bu site yeni adres protokolünü desteklemiyor. IPv6 proxy ile arama motorlarınız Google ve Yandex olacaktır. Olağan kaynaklar arasında bu YouTube ve Facebook'tur. Instagram veya Telegram'da zaten bir hesap almayı başarmış olan IPv6, bununla sorunsuz çalışacaktır.

Ayrı bir IPv6 proxy'sinin avantajları

Açıktırlar. En önemli artı - proxy sunucuları IPv6, normal 32-bit adresleme analoglarından daha ucuzdur. Bir sonraki avantaj, "komşuları" olmayan proxy'lerin kullanılmasıdır. Bireysel bir proxy sunucusuyla, kişisel bilgisayarınız herhangi bir sorunu çözmek için keskinleştirilmiş bir araç haline gelir!Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.