PlayStation Network kilitlerini atlamak için proxy

Sınırlamalar ve engellemeler çok uzun zaman önce çevrimiçi oyunları ve hizmetleri etkiledi. PlayStation Network, birçok şikayetin geldiği BDT ülkelerinin sakinleri tarafından kullanılamaz hale geldi. Bu makalede, PSN'ye erişimi geri yüklemek için kullanılabilecek bloğu atlamanın 2 yolunu göstereceğiz: yönlendiricide DNS sunucusunu değiştirme ve proxy'yi konsol yapılandırmalarında ps4'e bağlama.

Yöntem 1: DNS değişikliği yoluyla PS'de engellemeyi atlayın

İlk önce ayarlara giriyoruz: tarayıcı arama çubuğuna şu adreslerden herhangi birini yazıyoruz: 192.168.1.1 (Asus yönlendiriciye sahip olanlar için en uygun) veya 192.168.0.1 (TP-Link cihaz sahipleri için). İnternete bağlı olmanız gerektiğini unutmayın.

Kullanıcı adı ve parolayı girme sayfası açılacaktır. Ayarlar varsayılan olarak ayarlanmışsa ve hiçbir şeyi değiştirmediyseniz her iki satıra da "admin" kelimesini girin. "Admin" çalışmazsa, hepsi aynı, yönlendirici ayarları değiştirilmiştir ve belirttiğiniz verileri girmeniz gerekir. Bunları unutursanız, ayarları sıfırlamanız gerekecektir: yönlendiricideki güç düğmesini basılı tutun.

Sisteme giriş yapabildiğiniz zaman, tarayıcıda cihaz ayarlarının olduğu bir pencere göreceksiniz. Sadece temel konfigürasyonlara ihtiyacımız var. Asus yönlendiricilerinde bu parametreler İnternet bölümünde yer almaktadır.

Ardından, "DNS'yi Yapılandır" öğesini bulmanız gerekir. Otomatik bağlantı ile ilgili bir onay işareti varsa, onu kaldırmanız ve beliren pencerede DNS adresini girmeniz gerekir.

Yöntem 2: Proxy Kullanarak PlayStation Bloğunu Atlayın

PlayStation sorununu çözmenin ikinci yolu bir proxy sunucusudur. Bununla birlikte, PSN'ye erişimin yanı sıra hızlı bir İnternet bağlantısı ve düşük ping sağlanacaktır. 

Gördüğünüz gibi Playstation için vekil kurmak çok basit.

Proxy'nin yanlış zamanda kapanmaması ve hızın düşmemesi için 7/24 destekli bir proxy sunucu satın almanızı tavsiye ederiz .Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.