SIKÇA SORULAN SORULAR


Proxy nasıl satın alırım?

Sipariş vermek için Proxy'nin ülkesini, miktarını ve geçerlilik süresini seçin, Proxy kullanım amacını seçin ve sipariş verin. Siparişiniz için yeterli bakiyeniz yok ise “Bakiye Yükle” kısmından bakiye yükleyebilir ve ardından sipariş verebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde seçiminize göre bir proxy, port ve yetkilendirme yöntemi alacaksınız.

Ödeme yaptım, proxyi ne zaman alacağım?

Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve size olabildiğince hızlı bir proxy vermeye çalışıyoruz. Ancak amacınız için mükemmel adresleri bulmak biraz zaman alabilir. Proxy 30 dakika içinde teslim edilmezse - lütfen desteğimizle iletişime geçin.

Şirket proxy’leri yalnızca bir kişiye mi satıyor?

Kesinlikle! Premium proxy’lerimizi yalnızca bir kişiye sağlıyoruz. Bunun en büyük kanıtı satın alırken sadece sizin belirleyebileceğiniz yetkilendirme yöntemleridir.

Biri bu proxy'leri daha önce kullandı mı?

Ne yazık ki, bu soruyu cevaplayamıyoruz çünkü ne biz ne de IP adresini kiralayan sağlayıcı, kullanım istatistiklerini tutmuyor veya izlemiyoruz.

Özel proxy listenizi ne sıklıkla güncelliyorsunuz?

Proxy listemizi müşterilerimiz için olabildiğince sık güncellemeye çalışıyoruz. Alt ağların sayısını ve ülke listesini artırıyoruz. Size şu an için 22 ülke ve yaklaşık 300 farklı alt ağ Proxyi sunabiliriz.

Kiralama süresinde ve toplanan proxy miktarında herhangi bir indirim var mı?

Evet. Örneğin, 12 ay boyunca 100 Proxy satın alırsanız -% 27 indirim alırsınız. Adet bazında% 15, kiralama süresine göre% 12 indirim.

Birkaç aylığına bir Proxy kiralarsam değiştirebilir miyim?

Bizimle kalan müşterilerimize teşekkür ederiz. Bu nedenle, bir aydan fazla ödeme yaparak sağlanan indirimlere ek olarak, herhangi bir talep ile ayda bir adres değiştirebileceksiniz.

Geçerlilik süresi boyunca Proxy değiştirilebilir mi?

Yalnızca amacınızla eşleşen en yüksek kaliteli proxy'leri sağlıyoruz ve alınan IP'lerden memnun değilseniz - çevrimiçi danışmanımızla iletişime geçmelisiniz. Kullanımın ilk gününde, proxy'nin herhangi bir taleple değiştirilmesini ve ücretli süre boyunca tam müşteri desteğini garanti ediyoruz.

Hangi ödeme sistemi desteklenmektedir?

Şirketimiz günümüzde tüm popüler ödeme sistemlerini desteklemektedir: PayTR, VISA, MasterCard, Papara, Tüm banka ve kredi kartları.

Sunucularımın süresini nasıl uzatabilirim?

Süresi uzatmak kolaydır. Proxy listesini kullanıcı kontrol panelinizde görebilirsiniz. Uzatmak istediğiniz her proxy'nin yanına onay işareti koymanız, süreyi seçmeniz ve "Uzat" ı tıklamanız yeterlidir.

Proxy’lerimin süresi dolduktan sonra süresini uzatabilecek miyim?

Hayır, bu tür Proxyleri uzatamazsınız. Kontrol panelinizi ara sıra hatırlamalı ve kontrol etmelisiniz. Bu arada bir hatırlatma sistemi var. Süre bitmeden üç gün önce bir hatırlatma Mail ve SMS alacaksınız.

İki tür proxy sunucusu vardır, aralarındaki fark nedir? Hangisi benim için daha iyi?

Aslında, IPv4 ve IPv6 proxy sunucuları sağlıyoruz. Kolay bir şekilde söylemek gerekirse - IPv6 aynı IP adreslerine, ancak farklı bağlantı noktalarına sahiptir. Ayrıca denetleyiciler tarafından benzersiz farklı IP'ler olarak algılar. IPv4 - farklı IP'ler, ancak bağlantı noktaları aynıdır, bu protokole bağlıdır. Bu arada, IPv4, yeni IPv6'dan farklı olarak neredeyse tüm siteler ve programlar için uygundur. Burada IPv6'nın siteyle çalışıp çalışmayacağını ve çalışıp çalışmayacağınızı kontrol edebilirsiniz.

IPv4 ile IPv6 arasında neden bu kadar fiyat farkı var?

Bu proxy'lerin fiyatları, yalnızca IPv6 proxy ile istediğiniz tüm kaynaklarla çalışamayacağınız ve bir IPv4 proxy ile çalışacağınız için farklılık gösterir. Bunun nedeni IPv6'nın yeni bir proxy olmasıdır, bu nedenle şu anda çok küçük bir site listesiyle çalışıyor, yüksek derecede anonimliğe sahip değil ve IPv4'e kıyasla daha düşük bir hıza sahip. Ana soruya geri dönmeliyiz, her proxy türünün ayırt edici özelliklerinden gerekenden daha uzun süre bahsedebiliriz, ancak yukarıda da belirtildiği gibi IPv4 fiyatı IPv6'dan daha yüksek olacaktır.

Şirketiniz ile diğer benzerleri arasındaki temel farklar nelerdir?

Hizmetimizi geliştirmek için her zaman sabırsızlanıyoruz. Proxy ayarlarında size yardımcı olmak için sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Tabii bazen teknik sıkıntılarımız da oluyor ama mümkün olduğu kadar çabuk çözülecek. Böylece proxy kullanımı sırasında çalışabilir ve güvende olabilirsiniz.

Bir proxy paketi ile tek bir paket arasındaki fark nedir?

Şu anda, hizmetimiz size sadece tek bir parça ile değil, paketlerle de Proxy sunabilir. 10'dan fazla Proxy içeren bir paket satın aldığınızda -% 40'a varan indirim alırsınız, bu, bir proxy ile paket arasındaki farktır.

Farklı ağlardan / alt ağlardan bir proxy alabilir miyim?

Elbette! Proxy'lere her zaman mümkün olduğunca farklı alt ağ yayılımı sağlıyoruz. Bu arada, danışmanlarımızla sohbet ederken ihtiyaç duyulan alt ağları kendiniz seçebilirsiniz!

Siparişimde kaç proxy alt ağım olduğunu nasıl anlayabilirim?

Binlerce proxy sunucumuz var ve farklı alt ağ proxy'leri sağlamaya çalışıyoruz. Kendiniz görebilirsiniz. Proxy, xx.xx.55.55 olmak üzere iki bloğa bölünmüştür - burada xx.xx. bir ağdır ve 55.55 bir alt ağdır. Belirli bir alt ağ amacınız için çalışmıyorsa - operatörümüzle iletişime geçebilirsiniz ve bu Proxyleri değiştireceğiz.

Şehre veya bölgeye (eyalet) göre proxy seçmek mümkün mü?

Evet yapabilirsiniz! Gerekli şehir veya bölgeyi (eyalet) almak için, proxy'yi satın aldıktan sonra müşteri desteğimizle iletişime geçmelisiniz ve operatörümüz gerekli yeri seçmenize yardımcı olacaktır.

Aynı anda proxy'ye kaç bağlantıya izin verilir?

Proxy sunucularımız, bir müşteri onu tek bir cihazla kullandığında kararlıdır. Şu anda birçok kişi için proxy'yi birkaç cihazda kullanmak çok önemlidir. Kullanıcılarımızın herhangi bir şekilde kullanımını yasaklamıyoruz, ancak çok sayıda cihazı tek bir proxy'ye bağlamak, yavaşlamaya neden olacaktır. Herhangi bir yavaşlama olmadan düzgün proxy kullanımı için, aynı anda 3 cihazdan fazlasını kullanmamanızı öneririz.

Proxy yetkilendirmesi nasıl uygulanır

Bu durumda Proxylerimiz yalnızca bir kişiye verilir, kullanmak için kişisel verilerinizi girmeniz gerekir. İki yol sunuyoruz: oturum açma ve parola ile - bu veriler ayarlar sırasında girilecek ve ana IP'niz tarafından - proxy, PC'nizde ek veri girmeden çalışacaktır, ancak yalnızca statik ana IP adresiyle çalışır.

Proxy'niz hangi protokolleri destekliyor?

Proxy'lerimiz internet çalışması için gerekli tüm protokolleri destekler: HTTP, HTTPS, SOCKS5 - bu protokollerin tümü siparişe dahil edilmiştir. Bu veriler size ödeme yapıldıktan sonra sağlanacaktır.

Ya Proxy benim amacım için çalışmazsa?

Proxy'nin de sorunları olabilir. Proxy kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız - değiştirme veya daha ayrıntılı bilgi için müşteri desteğimizle iletişime geçin. 24/7/365 çevrimiçiyiz

Proxy kullanımı veya yasak kurallar için herhangi bir kısıtlama var mı?

Ne yazık ki, tüm kullanıcılar vicdanlı değildir. Burada okuyabileceğiniz bazı kullanım kısıtlamaları belirledik. Bunu Proxy yasaklarının önlenmesi durumunda yaptık.Copyright © 2020 | ARNPROXY