Silkroad Online için Proxy


Silkroad Online için SIRALI ve PAYLAŞIMLI proxy kullanmaktan sıkılmadınız mı?
200 Ağ / 450 Alt Ağ seçeneği ile hızlı bir kişisel proxy alacaksınız. Sipariş sırasında sizin belirleyeceğiniz Login & Password bilgisi ile satın alabilirsiniz. Proxy hizmetinde bir ilktir ve bu hizmeti sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Silkroad Online için belirli bir ülkeye ait proxy kullanma zorunluluğunuz yoktur.
Sadece Türkiye lokasyon proxy kullanma zorunluluğunuz yoktur. Tüm lokasyonlarımız Silkroad Online için sorunsuz çalışmaktadır.


Silkroad Online Türkiye sunucularında çalışan proxy satın almak için canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz!

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

HEMEN SATIN AL

Kullanıcılarımızın Silkroad Online için yaptıkları yorumlar


M***** A***** F*****

Sonunda silkroad türkiyede adam gibi çalışan bir proxy bulabildim. Not: ingiltere proxy kullanıyorum, sorunsuz giriş yaptım

C***** C*****

Silkroad tr için çalışıyor. İngiltere lokasyon satın aldım

T***** A*****

tr sro için çok araştırma yaptım ve buradan 1 adet uk proxy satın aldım denemek için. İlk defa buradan satın aldığım proxy çalıştı devamı gelecek.

L***** K*****

TRSRO için satın aldım ve başarılı ile giriş yaptı valla helal olsun

Ö***** İ*****

trsro için almak istedim ve sonuç mükemmel

V***** O*****

tr sroda çalışıyor

J***** Ş*****

silkroad online için sipariş verdim başarılı bir şekilde giriş sağladım

G***** V*****

Silkroad Onlne türkiye için almak istedim ve hiçbir sorun yaşamadan giriş yaptım. Bir çok yerden satın aldım ve çalışan tek proxy burada var

M***** I*****

Silkroad online gamegami için satın aldım şuanlık bir sorun yok başarılı bir şekilde giriş yaptım.

Ç***** Ö*****

sro için almak istedim çalışıyor

İ***** İ*****

silkroad online için satın aldım. başta biraz şüphelerim vardı ama gerçekten hiçbir sorun yaşamadan giriş yaptım. 10 kişi daha getirecem sizlere

L***** Ş*****

tr silkroad için aldım ban yemeden sorunsuz kullanıyorum. tavsiye ederim

U***** D*****

silkroad tr sunucusu için deneyeyim dedim gerçekten sorunsuz çalışıyor

A***** N*****

silkroad online türkiye için satın aldım 30 adet ingiliz lokasyon ve hepsi çalışıyor

H***** I*****

SİLKROAD ONLİNE TÜRKİYE İÇİN SATIN ALDIM. SORUNSUZ ÇALIŞIYOR

C***** E***** E*****

14 kişi daha getirecem size, tr silkroad için adamsınızzz

B***** U***** D*****

silkroad türkiye de çalışan tek proxy size ait valla helal olsun

Ö***** A*****

silkroad online için 23 adet satın aldım, sorunsuz kullanıyorum teşekkürler

O***** P*****

Diğer siteler gibi değilsiniz, her türlü konuda yardımcı oluyorsunuz harikasınız

Z***** C*****

Memnunum, gayet ilgili bir site

H***** N*****

Türk satıcıları içerisinde en iyisi sizsiniz. Gerçekten tebrik ediyorum

Tüm yorumları gör

SIKÇA SORULAN SORULAR


Proxy nasıl satın alırım?

Sipariş vermek için Proxy'nin ülkesini, miktarını ve geçerlilik süresini seçin, Proxy kullanım amacını seçin ve sipariş verin. Siparişiniz için yeterli bakiyeniz yok ise “Bakiye Yükle” kısmından bakiye yükleyebilir ve ardından sipariş verebilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde seçiminize göre bir proxy, port ve yetkilendirme yöntemi alacaksınız. Örnek video: https://skr.sh/v677cRU8jjw?a

Sipariş verdim, proxyi ne zaman alacağım?

Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve size olabildiğince hızlı bir proxy vermeye çalışıyoruz. Ancak amacınız için mükemmel adresleri bulmak biraz zaman alabilir. Proxy'leriniz hazır olduğunda kontrol panelinize eklenecektir, ayrıca tüm proxy bilgilerini içeren bir E-posta alacaksınız. Proxy 30 dakika içinde teslim edilmezse - lütfen desteğimizle iletişime geçin.

Şirket proxy’leri yalnızca bir kişiye mi satıyor?

Kesinlikle! Premium proxy’lerimizi yalnızca bir kişiye sağlıyoruz. Bunun en büyük kanıtı satın alırken sadece sizin belirleyebileceğiniz yetkilendirme yöntemleridir.

Oynadığım oyun Türkiye sunucusu. Bunun için sadece Türkiye lokasyon mu satın almam gerekiyor?

Hayır. Oynadığınız oyun veya kullandığınız platform hangi ülkede ise sadece o ülkeye ait proxy kullanmanız gerekmiyor. Dilediğiniz ülkeyi tercih edebilirsiniz.

Üye olurken hangi kişisel bilgilerimi belirtmem gerekiyor?

Websitemize üye olurken sadece İsim Soyisim ve cep telefon numaranızı kaydetmeniz yeterlidir. Bunun dışında herhangi bir bilgi istenmemektedir.

IPv4 ve IPv6 proxy arasındaki fark nedir?

Kolayca bir şekilde söylemek gerekirse - IPv6 aynı IP adreslerine, ancak farklı bağlantı noktalarına sahiptir. Ayrıca denetleyiciler tarafından benzersiz farklı IP'ler olarak algılar. IPv4 - farklı IP'ler, ancak bağlantı noktaları aynıdır, bu protokole bağlıdır. Bu arada, IPv4, yeni IPv6'dan farklı olarak neredeyse tüm siteler ve programlar için uygundur. Buradan IPv6'nın hangi sitelerle çalışıp çalışmayacağını ve çalışıp çalışmayacağınızı kontrol edebilirsiniz. Online oyunlar için sadece IPv4 proxy kullanabilirsiniz.

Proxy'lerimin süresini nasıl uzatabilirim?

Süresi uzatmak kolaydır. Proxy listesini kullanıcı kontrol panelinizde görebilirsiniz. Uzatmak istediğiniz her proxy'nin yanına onay işareti koymanız, süreyi seçmeniz ve "Süre Uzat" ı tıklamanız yeterlidir.

Satın aldığım proxy engellenirse değiştirebilir miyim?

Satın aldıktan sonra ilk 24 saat içerisinde proxy'niz engellenirse ücretsiz değişim yapabilirsiniz. (Türkiye lokasyon dahil değildir.)

Kullanıcı adı ve şifre ile IP tanımlama arasındaki fark nedir?

Proxy'lerinizi login/password olarak kullanacaksanız Kullanıcı adı ve şifre ile satın alabilirsiniz.(IP:PORT:LOGİN:PASSWORD olarak teslim edilir.) Eğer proxy'lerinizi IP:PORT olarak kullanacaksanız IP tanımlama ile satın alabilirsiniz.

Türkiye lokasyon proxy'leriniz neden farklı portlara sahip?

Türkiye lokasyon proxy'lerimiz sunucu farklılığı nedeni ile farklı portlar ile üretilmektedir. Ama merak etmeyin bu sizin için bir sorun değil, aksine her ip adresine atanmış farklı bir port olduğu için online oyunlar tarafından tespit edilmesi daha zor olmaktadır. Türkiye lokasyon proxy satın aldığınzda panelinizdeki ip adresi satırına IP:PORT olarak eklenecektir. Örneğin: 111.11.111.11:5099

Sosyal medya ile giriş/üye olma özelliğiniz neden aktif değil?

Proxy siparişleriniz teslim edildiğinde bilgileriniz panelinize eklenir. Ayrıca tüm proxy bilgilerinizi içeren bir E-posta alırsınız. Bu nedenle sitemize üye olurken kullandığınız E-posta adresinize erişebilmeniz çok önemlidir. Sosyal medya hesabınızdaki E-mail adresinize erişiminiz olmayabilir ve bu sipariş teslimlerinde ve diğer bir çok işlemde size sorun çıkartabilir.

Özel proxy listenizi ne sıklıkla güncelliyorsunuz?

Proxy listemizi müşterilerimiz için olabildiğince sık güncellemeye çalışıyoruz. Alt ağların sayısını ve ülke listesini artırıyoruz. Size şu an için 22 ülke ve yaklaşık 300 farklı alt ağ Proxyi sunabiliriz.

Kiralama süresinde ve toplanan proxy miktarında herhangi bir indirim var mı?

Evet. Örneğin, 12 ay boyunca 100 Proxy satın alırsanız -% 27 indirim alırsınız. Adet bazında% 15, kiralama süresine göre% 12 indirim.

Birkaç aylığına bir Proxy kiralarsam değiştirebilir miyim?

Bizimle kalan müşterilerimize teşekkür ederiz. Bu nedenle, bir aydan fazla ödeme yaparak sağlanan indirimlere ek olarak, herhangi bir talep ile ayda bir adres değiştirebileceksiniz.

Geçerlilik süresi boyunca Proxy değiştirilebilir mi?

Yalnızca amacınızla eşleşen en yüksek kaliteli proxy'leri sağlıyoruz ve alınan IP'lerden memnun değilseniz - çevrimiçi danışmanımızla iletişime geçmelisiniz. Kullanımın ilk gününde, proxy'nin herhangi bir taleple değiştirilmesini ve ücretli süre boyunca tam müşteri desteğini garanti ediyoruz.

Hangi ödeme sistemi desteklenmektedir?

Şirketimiz günümüzde tüm popüler ödeme sistemlerini desteklemektedir: PayTR, VISA, MasterCard, Papara, Tüm banka ve kredi kartları.

Proxy’lerimin süresi dolduktan sonra süresini uzatabilecek miyim?

Hayır, bu tür Proxyleri uzatamazsınız. Kontrol panelinizi ara sıra hatırlamalı ve kontrol etmelisiniz. Bu arada bir hatırlatma sistemimiz var. Süre bitmeden üç gün önce bir hatırlatma mesajı içeren Mail ve SMS alacaksınız.

IPv4 ile IPv6 arasında neden bu kadar fiyat farkı var?

Bu proxy'lerin fiyatları, yalnızca IPv6 proxy ile istediğiniz tüm kaynaklarla çalışamayacağınız ve bir IPv4 proxy ile çalışacağınız için farklılık gösterir. Bunun nedeni IPv6'nın yeni bir proxy olmasıdır, bu nedenle şu anda çok küçük bir site listesiyle çalışıyor, yüksek derecede anonimliğe sahip değil ve IPv4'e kıyasla daha düşük bir hıza sahip. Ana soruya geri dönmeliyiz, her proxy türünün ayırt edici özelliklerinden gerekenden daha uzun süre bahsedebiliriz, ancak yukarıda da belirtildiği gibi IPv4 fiyatı IPv6'dan daha yüksek olacaktır.

Şirketiniz ile diğer benzerleri arasındaki temel farklar nelerdir?

Hizmetimizi geliştirmek için her zaman sabırsızlanıyoruz. Proxy ayarlarında size yardımcı olmak için sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Tabii bazen teknik sıkıntılarımız da oluyor ama mümkün olduğu kadar çabuk çözülecek. Böylece proxy kullanımı sırasında çalışabilir ve güvende olabilirsiniz.

Bir proxy paketi ile tek bir paket arasındaki fark nedir?

Şu anda, hizmetimiz size sadece tek bir parça ile değil, paketlerle de Proxy sunabilir. 10'dan fazla Proxy içeren bir paket satın aldığınızda -% 40'a varan indirim alırsınız, bu, bir proxy ile paket arasındaki farktır.

Farklı ağlardan / alt ağlardan bir proxy alabilir miyim?

Elbette! Proxy'lere her zaman mümkün olduğunca farklı alt ağ yayılımı sağlıyoruz. Bu arada, danışmanlarımızla sohbet ederken ihtiyaç duyulan alt ağları kendiniz seçebilirsiniz!

Siparişimde kaç proxy alt ağım olduğunu nasıl anlayabilirim?

Binlerce proxy sunucumuz var ve farklı alt ağ proxy'leri sağlamaya çalışıyoruz. Kendiniz görebilirsiniz. Proxy, xx.xx.55.55 olmak üzere iki bloğa bölünmüştür - burada xx.xx. bir ağdır ve 55.55 bir alt ağdır. Belirli bir alt ağ amacınız için çalışmıyorsa - operatörümüzle iletişime geçebilirsiniz ve bu Proxyleri değiştireceğiz.

Şehre veya bölgeye (eyalet) göre proxy seçmek mümkün mü?

Evet yapabilirsiniz! Gerekli şehir veya bölgeyi (eyalet) almak için, proxy'yi satın aldıktan sonra müşteri desteğimizle iletişime geçmelisiniz ve operatörümüz gerekli yeri seçmenize yardımcı olacaktır.

Aynı anda proxy'ye kaç bağlantıya izin verilir?

Proxy sunucularımız, bir müşteri onu tek bir cihazla kullandığında kararlıdır. Şu anda birçok kişi için proxy'yi birkaç cihazda kullanmak çok önemlidir. Kullanıcılarımızın herhangi bir şekilde kullanımını yasaklamıyoruz, ancak çok sayıda cihazı tek bir proxy'ye bağlamak, yavaşlamaya neden olacaktır. Herhangi bir yavaşlama olmadan düzgün proxy kullanımı için, aynı anda 3 cihazdan fazlasını kullanmamanızı öneririz.

Proxy yetkilendirmesi nasıl uygulanır

Bu durumda Proxylerimiz yalnızca bir kişiye verilir, kullanmak için kişisel verilerinizi girmeniz gerekir. İki yol sunuyoruz: oturum açma ve parola ile - bu veriler ayarlar sırasında girilecek ve ana IP'niz tarafından - proxy, PC'nizde ek veri girmeden çalışacaktır, ancak yalnızca statik ana IP adresiyle çalışır.

Proxy'niz hangi protokolleri destekliyor?

Proxy'lerimiz internet çalışması için gerekli tüm protokolleri destekler: HTTP, HTTPS, SOCKS5 - bu protokollerin tümü siparişe dahil edilmiştir. Bu veriler size ödeme yapıldıktan sonra sağlanacaktır.

Ya Proxy benim amacım için çalışmazsa?

Proxy'nin de sorunları olabilir. Proxy kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız - değiştirme veya daha ayrıntılı bilgi için müşteri desteğimizle iletişime geçin.

Proxy kullanımı veya yasak kurallar için herhangi bir kısıtlama var mı?

Ne yazık ki, tüm kullanıcılar vicdanlı değildir. Burada okuyabileceğiniz bazı kullanım kısıtlamaları belirledik. Bunu Proxy yasaklarının önlenmesi durumunda yaptık.

Aradığım sorunun/soruların cevabını burada bulamadım. Ne yapmalıyım?

ARNPROXY olarak tüm sorularınızı mümkün olduğunca net bir şekilde cevaplamaya çalışıyoruz ve bu sayfaya siz değerleri kullanıcılarımızın sorduğu en sık soruları ve cevapları ekliyoruz. Buna rağmen aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız canlı destek ekibimize bağlanıp destek alabilirsiniz. Bazı durumlarda yoğunluk nedeni ile sorularınızı cevaplamamız zaman alabilir ve bu nedenle canlı destek ekranında vakit kaybetmenizi istemeyiz. İkinci bir iletişim yolu olan info@arnproxy.com adresimize mail atabilir, her türlü soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.