IP ve Proxy Sunucu Portu ne anlama geliyor?

Bunu başarmanın en yaygın yolları şunlardır:

 

Herşey temiz. Ancak gerekli olan proxy sunucusu nasıl bulunur? Bazı yanlış anlamaları önlemek için, size bir ağdaki bir port ve bir adres kavramının tam olarak ne anlama geldiğini söyleyeyim.

 

Proxy sunucusunun adresi ve bağlantı noktası: temelleri anlama

İnternetin icadından önce atalarımızın birbirleriyle iletişim kurduğu klasik harfle bir benzetme yaparsak, mektuptaki adresin "Kimden" sütunu, bağlantı noktasının "kime" alanı olduğu ortaya çıkar. Ancak, geleneksel harften farklı olarak, burada "köydeki dedeme" gibi genel ifadeler yerine tam değerlere ihtiyaç vardır.

 

Adres, "192.168.0.254" biçiminde dört adet 3 basamaklı sayıdan (0-255 arası) oluşan bir kümedir. Aslında mektubu göndermek istediğimiz “köy” burası. Ayrıca, iki noktadan sonra, 0 ile 65535 arasında bir sayı daha vardır - bizim favori "büyükbabamız".

 

Proxy sunucunuzu ve bağlantı noktanızı nasıl bulabilirsiniz: aslında sorunun cevabı

Artık bunu biliyorsunuz ve tüm noktayı tartışmaya hazırız. Birkaç olası seçenek vardır:

 

 

Proxy adresi belirlendikten sonra (veya bu proxy hiç yazılmadı), genellikle kullanıcı sunucuyu daha güvenilir bir adresle değiştirmenin mümkün olacağı sonucuna varır. Burada bir tanesini açıkça vermeye hazırız, ancak herkes tarafından kullanılmayan öğütler…

 

... ücretli proxy sunucusunu seçin!

Ücretsiz olanlardan çok daha kararlıdır, bu yüzden internette gezinirken anonimliğinizi korumak istiyorsanız - onları tercih etmelisiniz. Basitçe, bu tür bir sunucu daha uzun süre çalışacaktır ve aniden kapanma olasılığı son derece düşüktür (sonuçta, bu hizmet için ödeme yaptınız!). Birçok sağlayıcıdan bir proxy satın alabilirsiniz, şimdi birçoğu var, ancak proxy sunucusunun kararlılığına dikkat edin.

 

Ücretsiz sürüm de iyi bir seçenektir, ancak eğer onu kullanıyorsanız - aslında ağ trafiği güvenliğinize onu korumayan birine bile güveniyorsunuz. Ve bu tür bir bağlantı şemasını, tüm parametreleri başlangıçta bilinen ücretli bir proxy sunucusuyla karşılaştırırsak, "peynir" lehine çok daha az argüman vardır. Senin için istikrar boş bir ses değilse. Sağladığımız tüm proxy'ler tamamen anonimdir.

 

Ana proxy sunucu türleri

 

Proxy'lerimizi HTTP / HTTPS ve Socks5 bağlantı türlerini destekleyen hemen hemen her uygulamayla kullanabilirsiniz. HTTP, HTTPS ve SOCKS 5 protokolleri arasındaki farkın ne olduğunu öğrenmeniz faydalı olacaktır .

 

ArnProxy sağlayıcısı hakkında birkaç ayrıntılı yanıt

İki yetkilendirme yöntemi vardır - oturum açma ve parola ile ve ana IP ile. Her iki seçeneği veya hatta her ikisini aynı anda sunuyoruz. Bir sipariş satın aldığınızda, sipariş formunda ihtiyacınız olan yetkilendirme yöntemini seçebilirsiniz.

 

Siparişi liste formatında gönderiyoruz: proxy, portlar, giriş ve şifre e-posta ile (Ödeme onaylandıktan sonra her siparişi 20-30 dakika içinde gönderiyoruz). Proxy'lerimiz herhangi bir üçüncü taraf yazılımın yüklenmesini gerektirmez, başlamak için tarayıcınızda yapılandırmanız yeterlidir. Ancak aynı zamanda vekillerimiz seçtiğiniz herhangi bir yazılımda kullanılabilir. Proxy'lerimiz, onu destekleyen çoğu programla uyumludur.

 

Proxy'lerimizi bilgisayar korsanlığı, kaba vb. İçin kullanamayacağınızı hatırlatırız. Yazılımınızda proxy oturum açma adı ve parola için herhangi bir giriş alanı yoksa, ana IP üzerinden bir yetkilendirme değişikliği talep edebilirsiniz. Proxy sunucularında herhangi bir siteyi engellemiyoruz, ancak kaynağımızın kullanıcı sözleşmesinin şartlarını ihlal eden herhangi bir etkinlik, proxy sunucusunun sonlandırılmasını ve herhangi bir fonun iade edilememesini gerektirir.

 

Bu nedenle, yalnızca proxy sunucusunu ve bağlantı noktasını nasıl bulacağımızı değil, aynı zamanda birçok ilgili yararlı bilgiyi de anlattık. Size yardım etmekten memnun olduk.Bu işletme  tarafından desteklenmiştir.

Copyright © 2023 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.