IPTV için neden proxy'lere ihtiyacım var?

UDP proxy, IPTV UDP çok noktaya yayın trafiğini TCP tek noktaya yayınına dönüştürür. Bu, akıllı TV'lerde, tabletlerde, akıllı telefonlarda ve hatta oyun konsollarında Wi-Fi kullanarak IPTV'yi daha rahat görüntülemenizi sağlar.

 

Bu programın 2 ana amacı vardır:

 

Neyi seçeceğinizi biliyor musunuz : ücretli mi yoksa ücretsiz vekiller mi?

 

UDP-HTTP Proxylerini Yapılandırma (Windows)

Yapılandırmanın özü, UDP çoklu yayının IP arayüzünü ve HTTP sunucusu arayüzünü belirlemektir. Android cihaz ve bilgisayar aynı ağ üzerindeyse, adres aynı ve PC'nin IP adresine eşit olacaktır.

 

1. UDP-HTTP Proxy 2.7.5.0 ayarlarına gidin. "HTTP-Sunucu Arayüzü" listesini açın, bilgisayarın IP adresini bulun (listedeki son adres olmalıdır):

 

2. "Başlat" düğmesine basın:

 

Android'de UDP proxy'si kurma

1. IPTV uygulamasında menüyü ve ardından “Ayarlar” ı açın. "UDP proxy ayarları" nı tıklayın:

 

2. UDP'den HTTP'ye Proxy'nin zaten çalıştığı bilgisayarın IP'sini girin, bağlantı noktası numarasını girin. "UDP-HTTP Proxy (Windows)" proxy türünü seçin ve ayarları kaydetmek için "Tamam" düğmesine basın:

Talimatlarda verilen tüm önerilerden sonra, Android'de çevrimiçi TV oynamaya devam edebilirsiniz.Bu işletme  tarafından desteklenmiştir.

Copyright © 2023 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.