YouTube büyüme yolları. Proxy avantajları

Günümüz rekabetinde, organik bir şekilde, büyük bir bütçe olmadan, Youtube'da binlerce izleyici kitlesi oluşturmak neredeyse imkansız. Kanallarını yıllar içinde değil bir ay içinde tanıtmak isteyenler için ne yapmalı (ve bu garanti değil)? YouTube'da popüler olmak, özel hizmetler aracılığıyla aboneler ve izleyiciler için büyüme hacklenmesine yardımcı olacaktır.

 

YouTube Growth Hack nasıl çalışır?

Daha önce, çoğu insan Growth hacking'i sahte görüntülemeler, aboneliklerdeki botlar vb. Artışla ilişkilendirdi. Bugün, zaman değişti ve sahte değil düzinelerce, hatta yüzlerce gerçek insan size abone olabilir. Çevrimiçi hizmetler ve özel promosyon yazılımları bu konuda size yardımcı olacaktır.

 

YouTube'da Growth Hacking için modern hizmetler basitçe çalışır:

 

  1. Sisteme kayıt oluyorsunuz.
  2. Gerekli eylemleri gerçekleştirin: diğer kanallara abone olun, videoyu beğenip beğenmeyin, yorum yapın, vb.
  3. Tamamlanan her işlem için puan kazanırsınız.
  4. Birikmiş puanlar için herhangi bir hizmeti sipariş edersiniz: beğeniler, abonelikler vb.

Kabaca konuşursak, farklı videolara 100 beğeni koyarsınız ve bunun için 100 puan alırsınız. Biriken puanlar, yeni videonuzun altında 100 yorum sipariş etmek için veya örneğin, hizmetin canlı kullanıcılarından kanalınıza 100 abonelik sipariş etmek için harcanabilir.

 

Hizmet fiyatları, belirlenen fiyat listesine bağlıdır.

 

Growth Hack - popülerliğin doğal büyümesinin motoru

YouTube'daki büyüme saldırısı, trafiğin organik büyümesi de dahil olmak üzere faydalı olacaktır. Bu video barındırma hizmetinin birçok görüntüleyicisi, daha az popüler videolar yerine zaten popüler olan içeriği tercih etme eğilimindedir. Videodaki görüntülenme sayısı, bir kişinin videonuzu izlemesi veya başka birini tercih etmesini etkileyen temel faktörlerden biridir.

 

Aynı şey abone sayısı için de geçerli. 1.000.000 takipçisi olan bir blog yazarına ilgi her zaman 1.000 ile bir blog yazarına göre daha fazla olacaktır.

 

Nasıl büyürsün

YouTube'daki büyüme, kanalınızın aşağıdaki göstergelerini artırmanıza olanak tanır:

 

Otomatik Büyüme

YouTube'da aktif büyüme korsanlığına kişisel katılım önlenebilir. İnternette, videolarınızı ve hesabınızı otomatik olarak daha popüler hale getirebilecek çok sayıda özel program vardır: Krutube ve diğerleri. İhtiyacınız olan tek şey, tek seferlik bir sistem kurulumu ve sonuçların izlenmesidir.

 

YouTube'da Growth hacking için neden bir proxy kullanmalıyım?

Bir proxy sunucusu, hesabınızı YouTube'un güvenlik sisteminden korumanıza yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, engellenme riski olmadan otomatik bilgisayar korsanlığı için programları kullanabilirsiniz. Ayrıca, YouTube kanalınıza maksimum koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tanıtım sürecini de hızlandırır.

 

ArnProxy şirketinden Youtube için güvenilir bir proxy alın .

 

YouTube'da bilgisayar korsanlığı için ArnProxy proxy'lerini kullanmanız için 5 neden:

 

ArnProxy'den kiralama proxy'leri için bir istek bırakın ve ödemeden birkaç dakika sonra yeni sunucunuza erişim elde edeceksiniz. Bununla birlikte, YouTube'daki aboneleri ve izleyicileri çekmek daha hızlı ve daha güvenli olacak.Bu işletme  tarafından desteklenmiştir.

Copyright © 2023 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.