Android Proxy Kurulumu

Android'in hemen hemen her sürümü bu yapılandırmayı destekler.

ARNGAME

Android'deki yapılandırma proxy'si tamamlandı. Proxy sunucunuzu şimdi kullanabilirsiniz.

Android işletim sisteminde bağlı bir proxy'nin bazı durumlarda devre dışı bırakılması gerekebilir. Bunu yapmanın iki yolu vardır: doğrudan veya yüklü bir program aracılığıyla. İkinci seçenek bu prosedürü büyük ölçüde basitleştirir.

Android'de proxy'leri devre dışı bırakma kılavuzu

Proxy sunucusuna bağlantı yazılım üzerinden yapıldıysa, bağlantı kesilmeyle ilgili herhangi bir sorun olmamalıdır: her şey tek bir tıklamayla veya program kaldırılarak devre dışı bırakılır. Ayrıca, Android'de yüklü ProxyDroid uygulamasının kullanımına göre daha basit ve daha erişilebilir öneriler sunulmaktadır:

  1. Sistem ayarlarında "Wi-Fi" bölümüne gidin, bağlandığınız ağı bulun ve ek ayarları devre dışı bırakın:

    ARNGAME

  2. "Adres" ve "Bağlantı Noktası" alanlarında girilen verileri silin. "Proxy sunucu türü" öğesi "hayır" biçimine dönüştürülmelidir:

    ARNGAME

Böyle basit bir prosedürden sonra, Android'deki proxy'ler devre dışı bırakılacak. Böyle bir kararı provoke etmenin nedeni ne olursa olsun, yine de aktif bir vekilin akıllı telefonun güvenliği, gizlilik ve ilgi çekici sitelere erişmek için çeşitli ek fırsatlar elde etmek olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, proxy sunucunun yeniden bağlanması yeterlidirDestek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.