Proxifier programı aracılığıyla farklı siteler için proxy ayarları

Bu makalede, aynı anda birkaç proxy'nin nasıl yapılandırılacağına adım adım göz atacağız. Örnek olarak, Google Chrome tarayıcısını proxy sunucularla kullanacağız .

 

Birden çok proxy kurmak için adım adım talimatlar

Böylesine basit eylemlerle istediğimiz sonucu elde ettik. Böylece, bu programda, belirli bir proxy sunucusundan erişim sağlamak için istediğiniz herhangi bir siteyi belirtebilirsiniz.

 

Ağır görevler veya sürekli internette gezinmek için, 7/24 teknik destek ile bireysel proxy'ler kullanmanızı öneririz.

 

● Öyleyse, asıl şeye geçelim, Proxifer programını açın, Proxy Sunucular'ı tıklayın.

 

● Aşağıdaki pencere açılır, "Ekle ..." yi tıklayın. 

 

● Aşağıdaki alanlar, kimlik doğrulama için proxy, IP, port, oturum açma ve paroladan gelen verilerle doldurulmalıdır. Bu veriler, kişisel proxy'lerin satın alınmasından sonra e-postada veya arnproxy.com'daki kişisel hesabınızda bulunabilir.

 

● Bundan sonra, ayarlarla aşağıdaki resmi elde edersiniz:

 

● "Tamam" ı ve ardından "Hayır" ı tıklayın. Proxy sunucusunu yapılandırdık, istenen siteye proxy çıkışı yapmaya devam ediyor. "Proxification Rules" sekmesine tıklayın

 

● Burada proxy'yi web sayfasına çıktıyla yapılandıracağız: "Ekle ..." yi tıklayın.

 

● Aşağıdaki pencere açılır, "Hedef ana bilgisayarlar" ve "İşlem" alanlarını doldurun. "Hedef Ana Bilgisayarlar" bölümünde sitenin adını belirtin, örneğin whoer.net. Lütfen sitenin "*" simgesiyle ve web sayfasının adının doğrudan etki alanıyla belirtilmesi gerektiğini unutmayın. "İşlemler" bölümünde proxy üzerinden yolu belirtin. Bu, değişikliklerden sonra ayarlarımız olacak.

 

● Günlükleri içeren pencere yeşilse, belirli bir site için proxy başarıyla yapılandırılmıştır ve kullanıma hazırdır. Kırmızıysa, ayarları tekrar kontrol etmeniz veya proxy sunucunun satın alındığı site için destek ile iletişime geçmeniz gerekir. Bizim durumumuzda, proxy doğru şekilde yapılandırılmıştır.

 

● Proxy'den çıktıyı ayarladığımız whoer.net üzerindeki proxy denetleyicisindeki proxy'yi kontrol edelim.

 

● Bitti, istenen sitenin proxy'si bağlandı. Artık yapılandırılmış IP yalnızca bu sitede çalışıyor, diğerlerinde sağlayıcı adresiniz doğrudan görüntüleniyor. İstenilen sonuca ulaşmak için geriye yalnızca birkaç adım kaldı. Bu makalede ele alınan tüm eylemleri gerçekleştiriyoruz. İkinci proxy'yi kurduktan sonra, proxy ile erişim için farklı bir site belirtmek için "Proxification kuralları" na dönüyoruz. İşlem ikinci proxy üzerinden gerçekleşecek, whoer.net sitesindeki görüntüyü değiştirelim, işte bu pencerede son proxy sunucu ayarlarının nasıl görünmesi gerektiği.

 

● Şimdi, whoer.net damalarında aynı anda 2 vekilimizi kontrol edin.Bu işletme  tarafından desteklenmiştir.

Copyright © 2023 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.