Internet Explorer için Proxy Kurulumu

Internet Explorer'daki ayarlar şu sırayla yapılabilir:


 1. Sağ üst köşedeki "Dişli" simgesine basın ve "İnternet Seçenekleri" düğmesine basın.

  ARNGAME

 2. Yeni açılan pencerelerde “Bağlantılar” menüsüne ve ardından “LAN ayarları” na basın.

  ARNGAME

 3. “Yerel Alan Ağı (LAN) Ayarları” penceresinde “Yerel ağınız için bir proxy sunucusu kullanın” ve “Yerel adresler için proxy sunucuyu atla” seçeneğini işaretleyin. Adres alanı, satın aldığınız özel proxy'nizin verileriyle girilmelidir. Proxy-Seller'den proxy satın aldıysanız, IP adresi ve bağlantı noktası verileri sipariş gönderme postasında bulunabilir. Gerekli verileri girdikten sonra “Gelişmiş” düğmesine basın.

  ARNGAME

 4. Açılan “Proxy Ayarları” penceresinde otomatik olarak girilmezse verileri bir kez daha girin ve “Tüm protokoller için aynı proxy sunucuyu kullan” seçeneğini işaretleyin.

  ARNGAME

 5. Tüm ayarları tüm pencerelerde “OK” tuşuna basarak kaydedin.

 6. Proxy'niz oturum açma adı ve şifre ile yetkilendirme gerektiriyorsa, tarayıcının arama alanına herhangi bir şey yazmanız gerekir ve yetkilendirme penceresi açılır ve gerekli verileri girmeniz gerekir.

Yapılandırma tamamlandı. Proxy'nizi şimdi kullanabilirsiniz.​

Bazen çalışma sürecinde, Internet Explorer'da proxy'leri devre dışı bırakma sorusu ortaya çıkar. Bunun nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

Bu süreç zor değil. Sadece talimatları ve tüm önerileri takip etmeniz gerekir.

Internet Explorer'da proxy'leri devre dışı bırakma

 1. Çalışma modunda tarayıcı ağ ayarlarına gidin. “Ayarlar” - “İnternet Seçenekleri”:

  ARNGAME

 2. Açılan “Internet Özellikleri” penceresinde “Bağlantılar” sekmesini seçin ve “LAN ayarları” düğmesine basın:

  ARNGAME

 3. Açılan “Yerel Alan Ağı (LAN) Ayarları” penceresinde “Yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın” ve “Yerel adresler için proxy sunucuyu atla” onay kutularını işaretleyin. Bundan sonra “Tamam” düğmesine basın:

  ARNGAME

Proxy'yi devre dışı bıraktıktan sonra İnternet bağlantısı devam etmezse, TCP / IP ayarlarındaki hataları düzeltmeniz gerekir.

IP Atamasını Yapılandırma

 1. Arama alanını açın ve “Ethernet ayarları” yazın:

  ARNGAME

 2. Ardından, “Ethernet” menüsünde “Adaptör seçeneklerini değiştir” e basın:

  ARNGAME

 3. İnternet bağlantınızın özelliklerini açın:

  ARNGAME

 4. Gerekli protokolün özelliklerini açın ve DNS sunucusunun IP'sini ve adresini almak için otomatik moda geçin. "Tamam" ı tıklayın:

  ARNGAME

Ek öneriler

Talimatları izleyerek proxy sunucusunu bağımsız ve etkin bir şekilde devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak bu prosedürü tamamlamak için bazı ipuçlarını dikkate almak da önemlidir:

Tüm önerileri yerine getirdikten ve proxy'nin devre dışı bırakılmasına neden olan nedenleri ortadan kaldırdıktan sonra, yukarıdaki kurallara göre yapılandırma işlemi tekrarlanabilirDestek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.