MacOS için Safari Proxy Kurulumu

Safari ve MAC OS'de proxy'leri yapılandırmak, ilk bakışta göründüğü kadar karmaşık değildir. Safari, varsayılan MAC OS tarayıcısıdır.

Safari'yi başlatmak için Dokümandaki pusula simgesini tıklayın. Bir tarayıcı penceresi açılacaktır. Safari'de çalışmak, diğer tarayıcılardaki çalışmalardan temelde farklı değildir. Safari web tarayıcısındaki temel proxy ayarlarına bakalım.

Proxy sunucunuz ana IP adresine bağlıysa, başka bir şey girmenize gerek yoktur ve İnternet erişimini serbestçe kullanabilirsiniz.

Bu, Safari ve MAC OS kurulumunu tamamlar. Ağdaki kişisel verilerin güvenliğine dikkat etmenizi ve kişisel proxy satın almanızı öneririz.

MAC OS'de bir cihazda proxy sunucusunu devre dışı bırakmak için, açık Safari tarayıcısında belirli eylemleri de gerçekleştirmelisiniz. Bu tür manipülasyonların sadece gerektiği gibi yapılması önerilir.

Mac OS'ta Safari için proxy'leri devre dışı bırakma

  1. Açılan tarayıcının üst alanında “Gelişmiş” i seçin ve ardından “Proxy'ler: Ayarları Değiştir” adlı alt alana basın:

    ARNGAME

  2. Açılan “Wi-Fi” penceresinde, “Proxy” kategorisinin üstündeki menüden seçim yapın ve işaretli tüm kutuları kaldırın. Aşağıdakilerden sonra “Tamam” düğmesine basın:

    ARNGAME

Bu andan itibaren proxy etkin olmayacaktır. Ancak yine de, proxy sunucunun bağlantısının kesilmesine neden olan nedenleri ortadan kaldırdıktan sonra, yeniden bağlanmanız gerekir. Bu adım kişisel verilerinizi koruyacak ve İnternet'te olduklarında her kullanıcıyı bekleyen birçok sorunu önleyecektir.Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.