Proxifier için proxy kurulumu

Proxifier - en gelişmiş proxy yöneticisi istemcisidir. Uygulamanın temel özellikleri, proxy'yi herhangi bir programa ayarlama, verilerin mükemmel şekilde korunması ve IP'nin saniyeler içinde değiştirilmesidir.

Elbette bu programın bir proxy sunucusu gerektirdiğini anlıyorsunuz, bu yüzden ayar öğreticisini adım adım açıklayalım.

 1. Uygulamayı açın ve PC simgesiyle “Proxy Sunucuları” düğmesine basın.

  ARNGAME

 2. Yeni açılan pencerede “Ekle…” düğmesine basın.

  ARNGAME

 3. Açılan pencerede proxy sunucunuzun verileriyle doldurulması gereken alanları görebilirsiniz. Yalnızca özel proxy sunucuları kullanmanızı önemle öneririz. Proxy'yi ARN-Proxy'den satın aldıysanız, bu tür verileri kontrol panelinde veya sipariş gönderim postasında bulabilirsiniz. “Adres” alanı, proxy'nin IP adresi ve bağlantı noktası aynı prensibe göre doldurulmalıdır. Hangisini kullanmanız gerektiğinden emin değilseniz, gerekli protokolü seçin - protokollerdeki fark hakkındaki makalemizi okuyun. Örnek olarak proxy sunucularımızdan birini ele alacağız.

  ARNGAME

 4. “Kimlik Doğrulama” alanlarına dikkat edin. Bir oturum açma adı ve parola yöntemi kimlik doğrulaması satın almanız gerekiyorsa. IP kimlik doğrulaması ile bir tane aldıysanız, bu alanların boş olması ve onayın gerekli olmaması gerekir. Tüm alanları doldurduktan sonra “OK” düğmesine basınız.

  ARNGAME

 5. Program sizi “Proxy Sunucuları” sekmesine geri döndürecektir. Yeni eklenen proxy sunucunuzu görebilirsiniz. "Kontrol et ..." düğmesine basarak kontrol edelim.

  a) Yeşil onay sonucunu görüyorsanız - bu her şeyin yolunda olduğu ve proxy'nin kullanıma hazır olduğu anlamına gelir.ARNGAME

  b) Kırmızı kontrol sonucunu görürseniz, her alanı bir kez daha kontrol etmelisiniz.

  ARNGAME

 6. Artık “Proxy Sunucuları” sekmesini kapatabilir ve simgesine basarak bir “Proxyifikasyon Kuralları” açabilirsiniz.

  ARNGAME

 7. Yeni pencere görünür. Burada muhtemelen Localhost ve Default gibi sadece iki Kural Adı göreceksiniz, daha fazla ve bulanıklaştırdık, çünkü Proxifier'ı daha önce yapılandırdık. Proxy'nizi belirli bir programa yapılandırmak için “Ekle…” düğmesine basın, örneğin Google Chrome'u kullanacağız.ARNGAME

 8. Bu pencerede, gerekli uygulamanıza göz atmalısınız - “.exe”. Veya göz atmadan uygulamanın adını girebilirsiniz. Bizim durumumuzda, Googe Chrome'un uygulama adı olan “chrome.exe” yi kullanacağız. Açılır kutudan "İşlem", yeni eklenen proxy sunucunuzu seçin. Ve “Tamam” düğmesine basın.

  ARNGAME

  Nihai sonuç şöyle görünmelidir:

  ARNGAME

  ARNGAME

 9. Değişiklikleri kaydetmek için “Proxification Rules” daki “OK” düğmesine bir kez daha basın.

 10. Sonucu kontrol edelim. Proxy'miz değişti mi? Tarayıcıyı açın (bizim durumumuzda Google Chrome) ve whoer.net web sitesine girin ve sonucu görün.

  ARNGAME

 11. IP değiştirilmediyse, bilgisayarınızı yeniden başlatın. Diğer durumda - ayarları bir kez daha kontrol edin.



Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.