SBot SilkRoad Online için bir proxy nasıl kurulur

SBot - SilkRoad Online için popüler ve en güçlü bottur. Karakterinizi kolayca büyütebilir, çiftlik çeteleri, otomatik oturum açma ve otomatik yeniden bağlanma seçeneği desteklenir ve diğer birçok işlev! Ancak SBot için bir proxy nasıl kurulur ve bir yasaktan nasıl kaçınır? Bakalım.

  1. SBot'unuzu açın. Listeyi aşağı kaydırın.

    SBot'u açın

  2. "Ekstra / Proxy" düğmesine basın.

    «Ekstra / Proxy» düğmesine basın

  3. Açılan kategoriyi aşağı kaydırın. "Proxy seçenekleri" alanını görebilirsiniz. "SOCKS v5 proxy kullan" ve "Kimlik doğrulama kullan" seçeneğini işaretleyin. IP, bağlantı noktası, oturum açma ve şifre verilerini girin. Bu tür bilgiler genellikle sipariş gönderim postasında bulunabilir. 

    «SOCKS v5 proxy kullan» ve «Kimlik doğrulama kullan» seçeneğini işaretleyin.  IP, bağlantı noktası, oturum açma ve şifre verilerini girin.

Bu kadar. Konfigürasyon doğru şekilde yapıldı, diğer ayarları oyuna bağlı olarak yapmalısınız. Bu andan itibaren oyun, hesaplarınıza giriş yapmak için bu proxy sunucusunu kullanacaktır.Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.