SnapChat için proxy sunucuları nasıl ayarlanır

Snapchat oldukça popüler bir haberci. Milyonlarca insan böyle bir uygulama üzerinden sohbet ediyor, ancak ya Snapchat'ın bloklarıyla karşı karşıyaysanız?

Okul veya ofis wi-fi ağını kullanırken bununla nasıl başa çıkabileceğinizi hayal etmek oldukça kolay. İş yerinin idaresi, bu tür habercilerin kullanılmasını yasaklar. Ama böyle bir blok nasıl atlanır? - Vekil Satıcı'nın yanıtı: "Tahmin edebileceğinizden daha kolay."

Her şeyden önce, cihazınız için ayar eğitimini bulmalısınız. Android veya IOS olabilir veya Windows dizüstü bilgisayarınızda SnapChat'i kullanmaya çalışmanız olası değildir. 

Tam bir cihazda yukarıdaki gibi ayarlar, Snapchat engelini kaldırmanın ana ve çok önemli özelliğidir. Bir proxy sunucusu yapılandırma veya VPN kullanma seçeneğiyle herhangi bir yazılım türü kullanmak oldukça güvensizdir ve bundan kaçınmanızı şiddetle tavsiye ederiz, çünkü kötü niyetli bile olabilir.

Proxy sunucusunu yalnızca tarayıcı için değil, tüm ağ bağlantıları için de yapılandırabilirsiniz. Bu nasıl yapılır? Windows 10'da bir proxy kurma talimatlarını okuyun.

Engelini kaldırmak için neden bir VPN kullanmamalısınız? Veya ücretsiz vekiller? Netleştirmek için bu seçeneklere bir göz atalım.

 1. VPN
  • Ülkenizde VPN kullanmak yasa dışı olabilir, bu nedenle gelecekte birçok sorunla karşılaşacaksınız.
  • VPN, kararlı bir bağlantı değil. Yukarıda belirtildiği gibi, risk alıyorsanız, VPN bağlantısının kesilmesi büyük sorunlara yol açabilir.
  • VPN hizmetiniz etkinliğinizi izleyebilir veya izleyebilir.
  • Çoğu insan, düşük bir fiyat ya da hiç ücretsiz olduğu için VPN kullanıyor. Ancak bu VPN'ler size zayıf bir bağlantı ve yukarıda listelenen sorunları sunar.
 2. Ücretsiz vekiller
  • Birincisi ve ücretsiz proxy'lerin ana sorunu - en az bir saat çalışacak bir tane bile bulmaya çalışın.
  • Ücretsiz proxy'ler, rastgele kişilerin hacklenmiş açık bağlantı noktalarına uzaktan erişimdir, basitçe şunu söyler - PC ve bu IP demektir.
  • Düşük hızlı bağlantı ve zayıf bağlantı garanti edilir. İnsanlar tarafından aynı anda yapılan binlerce bağlantı nedeni.

Böyle bir seçeneğin dezavantajlarını objektif olarak anlıyorsanız - mantıklı olarak premium özel proxy'leri düşüneceksiniz . Ve bu tür amaçlar için elit vekillerin kullanılması yaygındır. Eylemlerinizi kimse izleyemez, algılayamaz veya izleyemez. En yüksek kalite ve hızlı bağlantı garantilidir, çünkü "özel" yalnızca erişim satın almış bir kişinin kullanımı anlamına gelir.

Destek departmanını satın aldıktan sonra ayarlarla ilgili sorunlarla karşılaşsanız bile, 7/24 ulaşılabilir ve dünya çapında mevcuttur, bu nedenle çözüm mümkün olduğu kadar hızlı size gelecektir. Ayrıca, bakım şansı varsa ücretli proxy sunucular danışmanlar tarafından değiştirilebilir ve IP değişikliği birkaç dakika içinde yapılacaktır.Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.