Engellemeden Twitter otomatik yayınlama

Twitter otomatik gönderme

Twitter otomatik gönderme, istediğiniz sayıda gönderi planlamanıza ve yayınlamanıza yardımcı olur. Uzman bir hizmet, tam olarak istediğiniz içeriği ayarlanan tarih ve saatte otomatik olarak yükleyebilecektir.

Twitter'daki varlığın ve etkinliğin gerekli olduğunu anlıyorsanız, ancak her gün onu ziyaret etmek ve yayınlar oluşturmak için zamanınız yoksa, otomatik gönderme vazgeçilmez bir şeydir.

Twitter'da otomatik paylaşım neden yararlıdır?

Twitter'daki gönderilerin otomatik olarak yayınlanması için çevrimiçi hizmetleri kullanmak, 3 ana görevi çözmek için uygun olacaktır:

  1. Hesap yönetiminin otomasyonu.

Twitter'da bulunması gereken meşgul bir kişiyseniz, otomatik gönderi birkaç gün, bir hafta veya bir ay boyunca tek seferde gönderi hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sosyal ağı her gün ziyaret etmeniz ve hangi fotoğrafları göndereceğinizi vb. Düşünmeniz gerekmeyecek.

  1. Birden çok hesabı yönetin.

Çoğu zaman, Twitter kullanıcıları hem kişisel hem de iş mikrobloguna sahiptir ve içeriği bir ve ikinci sayfa için katı bir şekilde filtreler. Otomatik gönderme, hesaplarınızı takip etmenize ve kişisel ve iş profilleriniz için önceden gönderiler hazırlamanıza yardımcı olur.

İş yerinde birkaç proje bulunan sosyal hizmetlerden müşteri çekme konusunda uzmansanız, otomatik gönderme de yararlı olacaktır. Oturum açma bilgilerini ve parolaları, bu hesaptaki hedef kitle ile seçilen Ses Tonu iletişimi vb. Hatırlamak için günlük olarak çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

  1. İçerik planına göre tanıtım.

Sosyal ağlarda yayınların kaotik şekilde yayınlanması genellikle tanıtımla somut sonuçlar getirmez. Otomatik gönderi, Twitter'da profesyonel tanıtım yapmanıza olanak tanır. Önceden uzun vadeli bir içerik planı oluşturacak, net bir yayın programı oluşturacak ve daha sonra otomatik olarak profile yüklenecek olan yüksek kaliteli gönderiler hazırlayacaksınız.

Proxy ile Twitter hesabını engellemekten kaçının

Twitter dahil sosyal ağlar, otomatik tanıtım için hizmetlerin ve programların kullanılmasını hoş karşılamaz. Bu nedenle, birden çok hesabın daha rahat yönetimi için otomatik göndermenin dahil edilmesi, bunların engellenmesine neden olabilir. Yasaktan kaçınmak için güvenilir proxyler kullanmanız gerekir. Proxy'ler, sizin için otomatik olarak yayınlanacak olan yazılımın yeniden tahsisini gizlemeye yardımcı olacaktır.

Twitter'da otomatik gönderi için en uygun proxy sunucusunu ArnProxy'den kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sınırsız trafik ile bireysel proxy kullanımı sağlıyoruz. Sınırsız bir süre için 1000 adede kadar sunucu kiralayabilirsiniz. Twitter'da uzun süre otomatik paylaşım için bir proxy kiralayarak,% 40'a varan indirimler alacağınız garanti edilir.Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.