Facebook için bir proxy nasıl seçilir? Öneriler

İş tanıtımı, reklam veya profil tanıtımı yapan ve gruplarla uğraşan Facebook kullanıcılarının yüksek kaliteli ve güvenilir bir proxy'ye ihtiyacı vardır. Bunu kullanarak, blok durumunda profile erişebilir, birkaç kişiyle eşzamanlı yazışmalar yapabilir ve ayrıca:

Facebook için proxy türleri: özellikler ve karşılaştırma

Facebook için çok sayıda proxy vardır, ancak hepsi 4 grupta birleştirilebilir:

Gördüğünüz gibi, Facebook için özel proxy'ler en iyi seçimdir. Bunlar en güvenilir, anonimdir ve ana IP'nizi dikkatlice gizler, bu nedenle bu durumda engelleme riski en düşüktür.

Sonuç olarak, Facebook için proxy'ler herkese açık (kamu malı, çok sayıda kişi tarafından kullanılan) ve özel (tamamen anonimdirler, yalnızca bir kişi kullanır, sabit bir bağlantı hızına sahiptirler) olarak bölünebilir. Temiz bir IP adresinin başarının anahtarı olduğunu unutmayın.

Proxy türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ardından, ücretsiz ve ücretli sunucu özellikleri hakkındaki makalemizi okuyun .

Facebook için özel proxy türleri

  1. Düşük anonimlik proxy'leri

Sistem proxy'yi algılayacak, ancak IP'yi hızlı bir şekilde izleyemeyecektir. Uzak sunucu dolandırıcılığı tespit ettiğinde Facebook profili engellenecektir.

  1. Yüksek derecede anonimlik ile

Facebook yönetimi IP'yi tanır, ancak bir proxy kullanma gerçeğini kanıtlamaz, bu nedenle bu tür proxy'ler en etkili olarak kabul edilir.

Facebook Proxy Yönergeleri

Gerçekten etkili proxy kullanımı için aşağıdakilere dikkat edin:

Birkaç hesap kullanmayı planlıyorsanız, her hesap için bir proxy satın almak daha iyidir. Önerilen şema: 1 proxy - 1 hesap. Yani kesinlikle engellenmeyeceksiniz.

Elbette, Facebook için ücretli proxy'ler en iyi seçim olacaktır, ancak bunları güvenilir ve güvenilir sitelerden satın almalısınız. ArnProxy harika bir seçimdir. Büyük miktarda IP satın almak için% 40'a varan bir indirim, 7/24 teknik destek ve gönderilen proxy size uygun değilse 24 saat içinde geri ödeme veya proxy değiştirme garantisi veriyoruz.Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.