Instagram için neden proxy kullanmalısınız?

Proxy for Instagram - bugün bu sosyal ağın sadece bir imaj değil, aynı zamanda sürekli bir gelir kaynağı olduğu birçok fırsatı açan popüler bir ifade. Kelimenin tam anlamıyla, proxy sunucuları, bireysel bir IP adresinin belirli simülatörleri olarak adlandırılır, başka bir deyişle, Instagram'ın program tarafından değil, bir kişi tarafından gerçekleştirilen hesaptaki etkinliği tanıması için proxylere ihtiyaç vardır. Ayrıca, paylaşılan bir sunucudan çalışırken veya birden fazla hesaba sahipken sıklıkla ortaya çıkan engellemelere karşı korumayı seçmek için çok önemli bir kriterdir.

Instagram için proxy kullanmanın amacı. Kimler kullanabilir?

Aynı anda 2'den fazla hesap bağlandığında, otomatik tanıtım (masaüstü sürümleri) için yazılım kullanılırken bir proxy son derece gereklidir. Yokluğu bir tıkanmaya ve sonuç olarak tamamen "eskimiş" hesapların kaybına neden olabilir. Bu nedenle, çeşitli uygulama ve hizmetleri kullanırken aynı anda gerekli ve güvenli sayıda hesabı tanıtmayı mümkün kılan bir proxy'dir. Ana amaç, Instagram'da zaten oluşturduğunuz "dünyayı" kaybetme riskinden korumaktır. Kendin yapmak neredeyse imkansız.  ArnProxy'de Instagram
için özel proxy sunucuları edinebilirsiniz .

Ek olarak, proxy'ler şunlar için kullanılır:

Proxy'ler hem sosyal ağın deneyimli kullanıcıları hem de bu alanda sadece “ilk adımları” atan yeni başlayanlar tarafından kullanılabilir.

Instagram için proxy türleri

Instagram için proxy'ler, her biri kendi özelliklerine sahip türlere ayrılmıştır:

Instagram Proxy Yönergeleri

Instagram'da tanıtımın kalitesini ve etkinliğini belirleyen proxy'lerin kullanımı için bir dizi kural ve öneri vardır:

Ve en önemlisi şu kuraldır: Instagram için yalnızca coğrafi konuma karşılık gelen proxy'ler satın almalısınız.
Explorer mı kullanıyorsunuz? Proxy'lere bağlayarak daha fazla avantaj elde edin. Internet Explorer'da bir proxy sunucunun nasıl kurulacağını öğrenin .

Instagram için proxy'ler nasıl yapılandırılır - adım adım bağlantı

Hem bilgisayar tarayıcıları hem de akıllı telefonlar için bir proxy sunucusu kullanabilirsiniz. Her iki seçeneğe de bir göz atalım. Manuel ayar:

  1. Tarayıcı için şu şekilde görünecektir: ayarlara gidin -> isteğe bağlı -> ağ -> proxy hizmetlerinin manuel yapılandırması. Verileri girin (IP adresi ve bağlantı noktası). Tüm tarayıcılardaki (Google Chrome, Opera, Internet Explorer, Safari, Mozilla Firefox) ayar hemen hemen aynıdır.
  2. Sunucuyu Windows'ta yapılandırmak için, satın alınan proxy'lerin adreslerini ağ ve kontrol merkezi aracılığıyla girmeniz gerekir. Windows7, Windows8, Windows10'da her şey neredeyse aynı.
    İşletim sisteminizde zaten bir proxy sunucusu yapılandırılmış mı? Değilse - Windows 10'da proxy'lerin nasıl yapılandırılacağına ilişkin talimatları okuyun .
  3. Android işletim sistemini çalıştıran mobil cihazlar için: Wi-Fi ağ ayarlarını açın, bağlı ağı seçin, ayarlarına tıklayın, proxy verilerini uygun satıra girin. İOS'taki bağlantı da çok farklı değil.
  4. Ya Google Play veya AppStore üzerinden özel bir yardımcı program indirin, örneğin ProxyDroid, programın iletişim kutusuna proxy adresini ve portunu girip "otomatik bağlan" öğesinin önüne bir onay işareti koyun.


Destek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.