IP'min değiştirildiğini nasıl doğrulayabilirim?

Bilgilerin bulunduğu paketleri alabilmesi için her bilgisayara bir ip adresi atanır. Bilgisayarda ip adresinin yazılabileceği ayarların yanı sıra bu adresin gerekli olduğu yardımcı programlar vardır. 

İp adresi ne için?

Kendinizi bilmediğiniz bir yerde bulduğunuzda, adresin etrafta ne olduğunu sorarak başlarsınız. Bir IP adresi tarafından atanan yerel bir ağa bağlı bir bilgisayar, bu bilgisayar tarafından yalnızca kendisine adreslenmiş paketlere ulaşılabilir. Bilgisayarın sayılarla çalışması daha kolay olduğu için ip adresi, noktalarla ayrılmış 4 veya 6 grup sayıdan oluşan bir sayıdır.

Bilgisayarınızın adresini bulun

Numaraların kendisi 0 ile 255 arasında olabilir. Genel olarak şu örneği alıyoruz: 192.168.1.12, burada ip4 sürümünün ip adresi 4 grup sayıdan oluşur. İnternet ip adresleri bilgisayara internete bağlı sağlayıcı tarafından atanır ve yerel ağda ip adresi yönetici tarafından ağ kartı ayarlarına yazılabilir.


Öğrenin Windows7 proxy'ler nasıl bağlanacağını .

Bilgisayarınızın adresini bulun

İp adresi ne için?

İnternetteki bilgisayarın adresini bulun

İnternetteki bilgisayarın adresini bulunDestek ve İletişim
info@arnproxy.com
0850 308 20 78
Bizi Takip Edin
Bu işletme tarafından desteklenmiştir.
DMCA.com Protection Status
Copyright © 2021 | ARNPROXY Sunucu Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
"ARNPROXY" kelimesi ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır. "ARNPROXY" logosu ARNPROXY Sunucu Hizmetleri'nin kayıtlı tescilli markasıdır.